KLASIFIKATORS PUBLISKAJIEM IEPIRKUMIEM

Ja Jums ir jautājums par klasifikatora izstrādi vai interesē ņemt dalību konkursā, konsultācijas e-pasts: j.lapins@latnet.lv, zvaniet +371 26593956

Izsludināts konkurss energoauditoriem

Posted by jlapins uz Oktobris 1, 2008

„Rīgas Enerģētikas aģentūra” (REA) ir izsludinājusi konkursu „Dzīvojamo māju energonovērtēšanas speciālistu (energoauditoru) atlase”.

Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz līdz 7. oktobrim.
Projekta „Mājokļu energoauditi – 2008” ietvaros jau notika konkurss, kurā atlasītas 22 mājas, kurās paredzēts ar pašvaldības finansiālu atbalstu veikt energoauditus. Saskaņā ar konkursa nolikumu, pieteikumi energoaudita veikšanai tika pieņemti no tiem privatizēto dzīvokļu īpašniekiem, kas nodibinājuši dzīvokļu īpašnieku biedrības vai ir noslēguši pilnvarojuma līgumu. Izvērtējot auditējamās ēkas, tika ņemts vērā apkurei patērētais siltumenerģijas daudzums uz vienu kopējās apkurināmās platības kvadrātmetru. Tika vērtēts arī tas, vai mājas iedzīvotājiem ir parādi par apsaimniekošanu un saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem, ka arī dzīvokļu īpašnieku gatavība veikt dzīvojamās mājas renovāciju.

Patlaban izsludinātajā konkursā tiks izvēlēti energoauditori, kas apsekos mājas un sagatavos konkrētus priekšlikumus renovācijas darbu veikšanai, aplēsīs renovācijas izmaksas un aprēķinās sagaidāmo enerģijas ietaupījumu. Patlaban REA gatavo arī finanšu līdzekļu pieprasījumu, lai jau nākamgad auditēto dzīvojamo māju iedzīvotāji varētu saņemt līdzfinansējumu no pašvaldības ēku renovācijas veikšanai.

Šogad uzsāktais projekts „Mājokļu energoauditi – 2008” ir pirmais šāda veida projekts. Lai to īstenotu, no Pilsētas attīstības fonda ir piešķirti 10000 latu.

Mājokļu energoauditu projekta īstenošanā REA sadarbojas ar Rīgas domes Komunālo departamentu un Finanšu departamentu, Rīgas pašvaldības aģentūru „Rīgas mājoklis” un „Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūru”.

REA ir Rīgas domes izveidota pašvaldības iestāde, kas nodrošina energoapgādes attīstības un energoefektivitātes paaugstināšanas vadību un koordināciju pašvaldībā, veido atbilstošas koncepcijas, programmas un projektus, īsteno to ieviešanas uzraudzību, kā arī veicina informācijas pieejamību iedzīvotājiem.

Papildinformācija: „Rīgas enerģētikas aģentūra”, Brīvības iela 49/53, 518. kab., Rīga, tālrunis 67012444; e-pasts: rea@riga.lv

Advertisements

2 Atbildes to “Izsludināts konkurss energoauditoriem”

  1. Jānis said

    ir interese par energoefektivitāti. emu mēģinājis rast risinājumus privātmāju projektos. Getliņos sociālajai mājai
    energoauditu taisija Andrejs N.

    Šobrīd ir vēlēšanās piedalīties konkrusā, vispār interesē šī energoaudita lieta.

  2. jlapins said

    Diemžēl Konkurss jau noslēdzas 7.oktobrī, pie tam konkursos materiālu sagatavošanai ir vajadzīgs vismaz nedēļas laiks – VID izziņas, Jūsu bankas garantijas saņemšana u.c. iestādes, kuru birokrātija nevar izsniegt attiecīgo papīru nekavējoties. Protams, piedāvājuma finansiālajiem aprēķiniem Jums pašam arī ir “jānosēžas”, ja gadījumā ir kādi izdevumi piemirsušies. Paldies par komentāru.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: