KLASIFIKATORS PUBLISKAJIEM IEPIRKUMIEM

Ja Jums ir jautājums par klasifikatora izstrādi vai interesē ņemt dalību konkursā, konsultācijas e-pasts: j.lapins@latnet.lv, zvaniet +371 26593956

SIA Ventspils siltums iepērk granulas un šķeldu

Posted by jlapins uz Septembris 24, 2008

Paredzēts, ka atklātā PU Ventspils Siltums konkursa uzvarētājs iegūs tiesības piegādāt 62755 ± 15% m³ šķeldu gadā, t.i., laikā posmā no 2008.gada 1. oktobra līdz 2009. gada 30. septembrim. Konkursa pretendentam jāatbilst noteikumos paredzētajiem pretendentu atlases kritērijiem, kas nosaka divu gadu pieredzes nepieciešamību enerģētiskās koksnes (šķeldas) piegādes un ražošanas jomā ar gada apjomu ne mazāk kā 15 000 beramie m3.

Kā informē Db, kopš 2005. – 2006. gadā pašvaldības SIA Ventspils siltums uzstādīja šķeldas katlu, tas nodrošina 30% no katlu mājā saražotā siltumenerģijas daudzuma. Apkures sezonā kā kurināmais tiek izmatots gan mazuts, gan šķelda, savukārt vasarā izmanto tikai šķeldu. Otrs granulu un šķeldas katls Ventspilī uzstādīts 2007.gada beigās, tādējādi nodrošinot 100% siltumenerģijas ražošanu ar ekonomisku un apkārtējai videi draudzīgu kurināmo.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: