KLASIFIKATORS PUBLISKAJIEM IEPIRKUMIEM

Ja Jums ir jautājums par klasifikatora izstrādi vai interesē ņemt dalību konkursā, konsultācijas e-pasts: j.lapins@latnet.lv, zvaniet +371 26593956

Piecas valsts iestādes kavējas iesniegt tēriņu samazināšanas plānus

Posted by jlapins uz Septembris 23, 2008

Pildot valdības uzdevumu samazināt nākamā gada budžeta izdevumus, pirmdien līdz pēcpusdienai tēriņu samazinājuma plānus bija iesniegušas 16 valsts iestādes, savukārt piecas, tostarp trīs ministrijas, Valsts prezidenta kanceleja un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) joprojām kavējas ar plānu iesniegšanu, portālu “Delfi” informēja Finanšu ministrijā (FM).

Kā informē FM, nākamā gada budžeta izdevumu samazināšanas plānus pirmdien līdz plkst. 15 iesniegušas 16 valsts iestādes, tostarp ministrijas un Saeima, savukārt tēriņu samazināšanas plānus joprojām nav iesniegusi Izglītības un zinātnes ministrija, Iekšlietu ministrija, Zemkopības ministrija, kā arī Valsts prezidenta kanceleja un KNAB.

Ministrijas iesniegušas plānus, atbilstoši valdības lēmumam samazināt nākamā gada budžeta izdevumus par 10, 67%, taču to, cik lielu samazinājumu piedāvā katra valsts iestāde, FM pagaidām neatklāj. Tāpat nav zināms, kādās programmās samazinājums paredzēts.

Kā iepriekš ziņots, valdība vienojusies nākamgad ne vien “iesaldēt” visu valsts sektorā strādājošo algas, bet arī samazināt valsts pārvaldes izdevumus par 10,67%. Ministrijām bija divu nedēļu laikā jāsagatavo un jāiesniedz plāni tēriņu samazināšanai.

Es nedošu baltaitiņu. Man pašami vajadzēja: Vajag cimdu, vajag zeķu, Vajag baltu villainīšu. Jūrā gāju naudu sēt, Saujā nesu dvēselīt!!!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: