KLASIFIKATORS PUBLISKAJIEM IEPIRKUMIEM

Ja Jums ir jautājums par klasifikatora izstrādi vai interesē ņemt dalību konkursā, konsultācijas e-pasts: j.lapins@latnet.lv, zvaniet +371 26593956

KNAB iesaka atcelt park&ride konkursa rezultātus

Posted by jlapins uz Septembris 15, 2008

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vēstulē lūdzis Rīgas pašvaldību izvērtēt iespēju atsaukt Latgales priekšpilsētas kultūras un mākslas centra un park&ride stāvvietas metu konkursa rezultātus.

Jau ziņots, ka šā gada sākumā konkursā par Latgales multifunkcionālo kultūras un mākslas centra projekta izstrādi uzvarēja Rutas Krūzkopas vadītais arhitektu birojs Graf X. Kā pastāstīja Rīgas domes Pilsētas īpašuma un privatizācijas komitejas vadītājs Andris Ameriks, vēstuli Rīgas mērs Jānis Birks saņēmis jau pirms divām nedēļām, un vēl divas nedēļas domes Juridiskajai pārvaldei un Īpašuma departamentam jāsagatavo atbilde.

“J.Birks vēstuli novīzēja man rīcībai, taču tas nav politisks, bet gan juridisks jautājums. Politiķiem tur nav, ko vērtēt, un Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komitejas dienas kārtībā es šo jautājumu neiekļaušu. Juristiem un speciālistiem ir jāizvērtē, vai likumīgi noticis iepirkums. Prēmijas ir jau izmaksāta, uzvarētāji zināmi, un jautājums tagad ir, vai mēs esam tiesīgi pasludināt konkursa rezultātus par spēkā nesošiem un vai tas nenozīmēs jaunu tiesvedību, kas domei atkal kaut ko maksās,” norādīja A. Ameriks. Viņš uzskata, ka KNAB pretenzijas pret iepirkuma norisi vajadzēja izteikt citai valsts institūcijai – Iepirkumu uzraudzības birojam, kas nav saskatījis pārkāpumus šajā iepirkumā. “Rodas neizpratne, kura valsts institūcija par ko atbild,” tā A. Ameriks.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: