KLASIFIKATORS PUBLISKAJIEM IEPIRKUMIEM

Ja Jums ir jautājums par klasifikatora izstrādi vai interesē ņemt dalību konkursā, konsultācijas e-pasts: j.lapins@latnet.lv, zvaniet +371 26593956

IT studijām uzstāda aprīkojumu par 200 000 latu

Posted by jlapins uz Septembris 15, 2008

Ventspils Augstskolā (VeA) noslēdzies projekts “Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes infrastruktūras modernizācija (Nr. VPD1/ERAF/CFLA/08/NP/1.4.5/0001/000003/012)”.
Projekta izpildes gaitā ir iegādāta datortehnika, serveri un serveru aprīkojums, videokonferenču iekārtas, datorprogrammatūras licences un cita tehnika VeA Informāciju tehnoloģiju fakultātes vajadzībām.

Projektā liels uzsvars likts uz jaunās elektronikas bakalaura studiju programmas prasību realizāciju – iegādātas un ierīkotas modernas studiju darba vietas un uzstādīti apmācību aparatūras komplekti.

Projekta kopējais finansējums ir 208 394,57 LVL, no kuriem 166 715,66 LVL sedz ERAF, bet 41 678,91 LVL ir valsts budžeta līdzfinansējums.
Projekta realizācijas rezultātā ir uzlabota VeA Informācijas tehnoloģiju materiāli tehniskā bāze un ar moderno mācību vidi tas ļauj uzlabot studiju kvalitāti

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: